Onderzoek naar stofwisselingsziekten

15-09-2009 - Winnaar Metakids-ballonnenactie Edam bekend

Winnaar Metakids-ballonnenactie Edam bekend De winnaar van de Metakids-ballonenactie op de Waterdag in Edam is de 3-jarige Leon Atherton uit Edam.
Zijn ballon is teruggevonden in Duitsland bij Uplengen-Hollen, ter hoogte van Groningen. Dit is ruim 200 km hemelsbreed vanaf Edam.


Hiermee is Leon de winnaar van de twee gesponsorde toegangskaartjes voor Walibi World. De vader van Leon heeft echter aangegeven zijn zoon zelf mee te nemen naar Walibi en de kaartjes graag weer beschikbaar te stellen voor de volgende actie van Metakids.
Dat is de Dam tot Damloop komend weekend! Daar zal Metakids bij haar informatiestand op de Burcht in Zaandam ballonnen verkopen voor onderzoek naar stofwisselingsziekten.
Metakids is ontzettend blij met dit mooie gebaar.



Met de ballonnenactie tijdens de Waterdag vroeg Metakids aandacht en geld voor kinderen met stofwisselingsziekten.
Met elke ballon die tijdens de ballonnenactie de lucht in ging, werd aandacht gevraagd voor een kind met een stofwisselingsziekte.

Daarnaast heeft Metakids veel mensen kunnen vertellen over kinderen met stofwisselingsziekten en het onderzoek wat zo hard nodig is. Ook in diverse regionale media was er uitgebreid aandacht voor de actie.

‹‹ terug
Doneer

Steun nu het onderzoek naar stofwisselingsziekten.

Of word structureel donateur.

lees verder...

Volgende artikel
Acties

Dirk en Robin Kerssens fietsen 1700 km naar Santiago.
Wil je ook in actie komen?

Zie.... lees verder...

Volgende artikel